13 grudnia odbierzesz freebet w Etoto

13 grudnia odbierzesz freebet w Etoto

Legalny bukmacher Etoto pamięta o swoich graczach nawet 13 grudnia. Tego dnia, w razie porażki, możesz otrzymać darmowy zakład.

13 grudnia odbierzesz freebet w Etoto
13 grudnia odbierzesz freebet w Etoto

Niniejsza promocja jest trzynastą odsłoną kalendarza adwentowego bukmachera Etoto, a co za tym idzie, obowiązuje tylko dziś, w czwartek 13 grudnia 2018 roku. Jutro i w kolejnych dniach na graczy opisywanego bukmachera będzie czekać już coś nowego.

W tym miejscu warto przypomnieć, że akcja świąteczna „Misja Grudzień” potrwa nie do 24 a aż do 26 grudnia, więc warto o tym pamiętać i sprawdzać, co legalny bukmacher ma nam do zaproponowania w tym okresie. 

Dziś klienci marki Etoto mogą skorzystać z freebeta, który należy się każdemu kto za minimum 50 PLN postawi zakład wielokrotny, który okaże się przegrany. 

Wartość darmowego zakładu to 10 PLN. Ważną informacją jest to, że każdy z uczestników akcji świątecznej może skorzystać ze swoistej premii tylko jeden raz, nie więcej.  

Darmowy zakład zostanie przyznany, jeśli przegrany kupon będzie składał się z co najmniej dwóch zdarzeń o kursach minimalnych 1,02. Ponadto gracz musi wyrazić zgodę na jego otrzymanie.

W tym celu trzeba kliknąć „Zatwierdź” w okienku pop-up, które pojawi się na ekranie naszego urządzenia, kiedy odwiedzimy stronę internetową lub aplikację mobilną Etoto. 

Promocja na 13 grudnia, jak wszystkie inne odsłony „Misji Grudzień”, skierowane są do klientów marki Etoto. Nie masz jeszcze konta? Nic nie szkodzi. Jego założenie zajmuje kilka chwil i jest darmowe. 

Konto u legalnego bukmachera online otworzysz tu – www.Etoto.pl


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.