Darmowy bonus 20 PLN od bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna przyznaje darmowy bonus dla swoich graczy w wysokości 20 PLN. Wystarczy zagrać kupon, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.

„Europejska dokładka” darmowe 20 PLN za trafiony kupon

„Europejska dokładka” darmowe 20 PLN za trafiony kupon

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisać.

Warunek podstawowy jest do zagranie kuponu. W tej promocji kwalifikują się zarówno kupony AKO jak i MAXIKOMBI, na których będą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Operator dopuszcza jedynie zdarzenia przedmeczowe.

Istotne w tym wszystkim jest, żeby na kuponie znajdowało się minimum jedno zdarzenie z rozgrywek LaLiga bądź Bundesligi.

Betfan darmowy kod promocyjny

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Bukmacher przyzna darmowy bonus o wartości 20 PLN, pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki akcji oraz został rozliczony jako wygrany.

Bonus bez depozytu od bukmachera Fortuna:

Bukmacher Fortuna posiada niezwykle ciekawy pakiet powitalny dla nowych graczy. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać darmowe środki.

Na start ten operator przyzna darmowy bonus i to bez dokonania depozytu o wartości 20 PLN.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty można liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości depozytu maksymalnie do 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.