Darmowy bonus bukmacherski na mecz Polska – Słowenia u bukmachera BetClic

Legalny bukmacher BetClic oferuje graczom promocje „Pewny zakład”. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, na którym będą znajdować się minimum cztery zdarzenia z piłki nożnej. W razie przegranego zakładu wspomniany operator przyzna bonus do 40 PLN.

BetClic: Promocje dla graczy 2019

BetClic: Promocje dla graczy 2019

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 18 do 19 listopada do godz. 23:59. Typer, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Dokonać można jedynie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W ramach promocji „Pewny zakład” kwalifikują się jedynie kupony AKO, na których będzie znajdować się minimum cztery zdarzenia. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo z piłki nożnej. Kurs kuponu natomiast musi wynieść minimum 4.00.

Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ spotkań w piłce nożnej nie brakuje. Tym bardziej, że przed nami kolejne starcia podczas eliminacji do Mistrzostw Europy.

betfan polski bukmacher online
Kod promocyjny BETFAN na darmowy zakład bez ryzyka

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Z tej oferty są natomiast wykluczone zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał kupon, który spełnia powyższe warunki promocji i został o rozliczony jako wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W razie przegranej bukmacher BetClic przyzna bonus do 40 PLN.

BetClic jaki kod promocyjny?

Legalny bukmacher BetClic oferuje swoim graczom na start pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Po zagraniu pierwszego kuponu, jeśli on okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. Natomiast w razie przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki, a maksymalnie można otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.