Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na Europejskie Puchary

Bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na europejskie puchary. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu za dokładną kwotę 99 lub 199 PLN, a w razie przegranej operator dokona zwrotu stawki.

Zwrot stawki od bukmachera Forbet

Zwrot stawki od bukmachera Forbet

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Ta akcja promocyjna obowiązuje jedynie we wtorek 30 kwietnia do godziny 21:00. Do tego momentu mamy czas na dokonanie zawarcia kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej. Trzeba pamiętać, że stawka kuponu musi wynieść dokładnie 99 PLN lub 199 PLN.

forbet opinie bukmachera
Bukmacher Forbet – darmowe promocje i bonusy bez depozytu

Bukmacher Forbet wymaga, żeby na kuponie znalazły się cztery zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a jeden z Twoich typów zostanie rozliczony jako przegrany to bukmacher dokonać zwrotu stawki. Lecz trzeba pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu kwalifikującego się do promocji.

Bonus zostanie przyznany w piątek 3 maja do godziny 16:00. Chcąc go wypłacić trzeba dokonać czterokrotnego bortu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.