Nagroda 10 000 PLN dla zwycięzcy w konkursie bukmachera Forbet.

Bardzo ciekawy konkurs przeprowadza bukmacher Forbet, w którym nagrodzi najlepszych stu typerów ze sportów wirtualnych. Zwycięzca otrzyma bonus w wysokości 10 000 PLN.

Konkurs u legalnego bukmachera w Polsce z nagrodami

Konkurs u legalnego bukmachera w Polsce z nagrodami

Udział w tym konkurs może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja trwa do 8 lipca i chcąc wziąć w niej udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

sts za darmo promocja bez wpłaty
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Konkurs polega na zbieraniu punktów, a zdobywa się je poprzez zawieranie kuponów. Im więcej zdarzeń na kuponie tym operator przyzna więcej punktów. Jednak należy pamiętać, ze w akcji biorą udział jedynie kupony, na których znajdują się zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Zwycięzcą konkurs zostaje ten gracz, który na koniec konkursu będzie miał najwięcej punktów.

Zdobywaj punkty i wygrywaj nagrody

Jest o co walczyć, ponieważ nagrody są niezwykle okazałe. Zwycięzca otrzyma bonus o wartości 10 000 PLN. Łącznie bukmacher nagrodzi stu graczy.

Aktualny ranking wraz z nagrodami znajduje się na stronie bukmachera Forbet.

Bonus do 2000 PLN za depozyt:

Nie posiadasz konta u bukmachera Forbet? Jak nie to warto jest założyć, ponieważ ten operator przyznaje bonusy za trzy pierwsze wpłaty, gdzie łącznie można otrzymać nawet 2000 PLN:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Gracz, który podczas rejestracji wpisze kod promocyjny BETONLINE od bukmachera otrzyma dodatkowe extra 50 PLN.


Bukmacher Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.