90 PLN za obstawienie meczy z europejskich pucharów

Legalny bukmacher eWinner nagradza wszystkich aktywnych typerów europejskich pucharów. Wystarczy zagrać kupkj AKO, aby liczyć na freebety i to bez znaczenia, jak kupony zostaną rozliczone.

Darmowe 90 PLN za obstawienie meczy w eWinner

Darmowe 90 PLN za obstawienie meczy w eWinner

Warto jest dodać, że w najbliższych dniach na pewno emocji piłkarskich nie zabraknie, bo dojdzie do takich starć, jak m.in. Bayern Monachium – Barcelona, Liverpool – Ajax, Manchester City – Borussia Dortmund, czy też Lech Poznań – Austria Wiedeń.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher www.eWinner.pl i oferuje limitowaną akcję promocyjną „90 PLN freebet europejskie puchary”, w której to każdy z graczy może liczyć na ekstra kasę. A wspomniana akcja jest dostępna wyłącznie do 15 września do godziny 23:59.

Freebety za obstawianie meczy:

Zadaniem graczy w ramach akcji promocyjnej „90 PLN freebet europejskie puchary” jest zawarcie kuponu AKO, na którym to koniecznie musi znajdowąć się minimum jedno zdarzenie pochodzące z rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

Trzeba mieć również na uwadze, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.50, zaś stawka wynosić równo 119 PLN.

STS kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

W przypadku, gdy zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji gracz otrzyma freebet o wartości 45 PLN. I to bez znaczenia, jak został rozliczony. Łącznie w ramach wspomnianej akcji na konto gracza może trafić nawet 90 PLN.

Nowy kod promocyjny w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL oferują każdemu użytkownikowi specjalny pakiet na sam start, w którym to można otrzymać extra kasę:

  • bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN
  • premia 100% za drugi depozyt do 500 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, że cały proces założenia konta zajmie zaledwie kilka chwil.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.