100 PLN za obstawienie meczy z US OPEN

Bukmacher STS online nagradza graczy za aktywność. Wystarczy obstawiać mecze z turnieju US OPEN, aby liczyć na dodatkowe środki. A na konto gracza może trafić 100 PLN i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczony.

Gwarantowane 100 PLN na US OPEN od bukmachera STS

Gwarantowane 100 PLN na US OPEN od bukmachera STS

US OPEN jest to ostatnim w 2022 roku turniejem Wielkoszlemowym. I jak każda taka impreza cieszy się bardzo dużą popularnością. A podczas najbliższych dni czekają nas takie starcia, jak m.in. Fokina – Fucsovics, Hurkacz – Iwaszka, Isner – Rune, Świątek – Stephens.

Dodatkowo wypytując wspomnianą imprezę gracze mogą liczyć na darmowe środki w akcji promocyjnej „Ekstra 100 PLN na US OPEN”. Chcąc z niej skorzystać należy mieć na uwadze, że obowiązkowo trzeba dołączyć na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu. A wspomniana oferta jest aktywna wyłącznie do 4 września do godziny 23:59.

Nagrody za aktywność od bukmachera STS

Legalny bukmacher STS online w ramach oferty promocyjnej „Ekstra 100 PLN na US OPEN” dopuszcza kupony pojedyncze, ale także i wielozdarzeniowe, na których to koniecznie musi znajdować się jeden typ pochodzący z rozgrywek na US OPEN o kursie nie mniejszym niż 1.50.

Dodać jest trzeba koniecznie, że zdarzenie może być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Poza tym kurs całkowity kupnu promocyjnego nie może być mniejszy niż 2.50.

STS kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

Użytkownik, który będzie obstawiał kupony spełniające powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma extra środki:

  • Obrót 50 PLN = 10 PLN
  • Obrót 500 PLN = 100 PLN

Zaznaczyć jest warto, że do obrotu wliczają się kupony zarówno wygrane, ale także i przegrane.

Bonus do 1640 PLN na start w STS:

Polski bukmacher STS na sam start oferuje limitowany pakiet powitalny, w którym to na sam start można liczyć ekstra kasę o łącznje wartości nawet 1640 PLN! Bonusy w STS są bardzo liczne i niezwykle często aktualizowane.

Bowiem za każdą z trzech pierwszych wpłat gracz otrzyma dodatkową kasę, gdzie to maksymalnie można otrzymać do 1500 PLN.

Jednak należy w pierwszej kolejności wpisać kod promocyjny —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Cały proces założenia konta zajmie dosłownie kilka chwil i nie sprawi nikomu żadnych problemów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.