Aktualny kod promocyjny bukmachera PZBuk na bonus 500 PLN

Legalny bukmacher działający w Polsce – PZBuk przyznaje bonus powitalny graczom do 500 PLN. Wystarczy dokonać rejestracji konta, a także dokonać pierwszej wpłaty, aby cieszyć się z darmowych środków.

PZBuk najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 500 PLN

PZBuk najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 500 PLN

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie korzystał z usług bukmachera PzBuk.

Podstawowy krok tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Tą czynności można jedynie wykonać na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Ten proces nie zajmie graczom zbyt wiele czasu, a poza tym nie jest skompilowany, ponieważ wystarczy tam podać swoje dane jak chociażby imię czy nazwisko.

PZBuk kod promocyjny za darmo:

Istotne w tym wszystkim jest to akcji wykonanie dwóch czynności podczas rejestracji konta, tj. wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE oraz zaznaczenie opcji aktywacji bonusu. Po spełnieniu tych warunków pakiet powitalny skierowany nowym graczom zostanie odblokowany.

betfan darmowy kod promocyjny

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki musi dokonać już jedynie pierwszego depozytu, który jest objęty promocją. Bukmacher PZBuk przyznaje bonus 100% równowartości pierwszej wpłaty. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN, np. gracz wpłacił 300 PLN drugie tyle znajdzie się na koncie gracza w formie środków bonusowych.

Należy jednak pamiętać, że wyłącznie pierwsza wpłata jest objęta promocją.

Gracze, którzy będą posiadali konto u tego bukmachera mogą korzystać z innych ciekawych promocji, jak chociażby „Komborakieta”, w której to wspomniany operator zwiększa wygrane z tenisa, czy też „Kombodoładanie”, gdzie można liczyć na większe wygraną nawet o 15%.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.