Najnowszy pakiet powitalny u legalnego bukmachera Milenium

Legalny bukmacher Milenium oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać bonus równowartości pierwszej wpłaty, freebet bez depozytu, a także inne promocje.

Milenium kod promocyjny na start

Milenium kod promocyjny na start

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera Milenium.

Warunki tej akcji są proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji na stronie bukmachera www.milenium.pl. Proces rejestracji w żadnym wypadku nie jest skompilowany, a tym samym nie zajmie zbyt dużo czasu.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Milenium?

Chcąc aktywować pakiet powitalny wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Warto jest pamiętać, że jest to jedyny moment, kiedy można go wpisać.

Już na start gracz otrzymuje darmowe środki o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez wpłaty.

Użytkownik, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na bonus jego równowartości, np. gracz wpłacił 800 PLN, to druga taka sama kwota tylko, że w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza. Gracz maksymalnie może otrzymać 1500 PLN.

betfan darmowy kod promocyjny

Kupony bez podatku u bukmachera Milenium

Gracze, którzy posiadają konto u tego operator mogą liczyć na większe wygrane o 14%. Wystarczy zagrać kupon w wyznaczonych godzinach. Każdego dnia są inne, a szczegóły typer znajdzie na stronie bukmachera

Po czym trzeba pozostaje już zagranie kuponu, który będzie spełniał następujące warunki:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Cashback do 150 PLN u bukmachera Milenium

Bukmacher Milenium nowym swoim graczom oferuje zakład bez ryzyka, aż do 150 PLN. Chcąc skorzystać z Cashbacka wystarczy zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas jeśli pierwszy kupon po rejestracji okaże się przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki do 150 PLN. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.