Betfan bonus powitalny to teraz nawet 3050 złotych!

Betfan bonus powitalny to teraz nawet 3050 złotych!

Bukmacher Betfan dla nowych graczy przygotował bonus powitalny, który wynosi nawet 3050 złotych! Jak wygląda odbieranie tej premii?

Betfan bonus powitalny to teraz nawet 3050 złotych!
Betfan bonus powitalny to teraz nawet 3050 złotych!

Przy rejestracji konta niemal każdy zwraca uwagę na bonus powitalny. W przypadku Betfan trudno tę premię zignorować, gdyż jej wartość to ponad 3000 złotych, a tyle nie otrzymuje się u żadnego bukmachera!

Kasa na start od Betfan przyznawana jest w kilku krokach. Od gracza zależy, jaką kwotę dostanie i czy będzie to maksymalne 3000 złotych czy może nieco mniej.

💰 Bonus na start Betfan 💰
Krok po kroku
⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja na Betfan.pl
  2. Zakład Bez Ryzyka do 50 zł z kodem „BETONLINE
  3. Przy trzech pierwszych wpłatach bonus 10%
  4. Obstawianie
  5. Wygrywanie więcej aż x10!
Betfan darmowy kod promocyjny

U żadnego innego bukmachera – legalnego czy nie – nie można znaleźć bonusu, który miałby trójkę z przodu i aż trzy zera. Co by nie mówić, to prawdziwa okazja specjalna!

Betfan legalny bukmacher

Betfan znany jest z tego, iż organizuje wiele promocji. Na naszej stronie opisywaliśmy między innymi to, jak wygrywać więcej w Betfan, czyli obstawiać bez podatku!

Dodatkowe pytania albo wątpliwości? Zawsze służymy pomocom, by typerzy wiedzieli, co mają robić i aby osiągnęli dokładnie to, co chcą!

Bonus od Betfan jest limitowany. Chociaż jest obecnie dostępny, nie jest powiedziane, iż wkrótce będzie tak samo!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.