Bonus do 60 PLN za aktywność u bukmachera Betlic

Do 4 sierpnia bukmacher BetClic oferuje swoim graczom ciekawą promocję „Misja kupon”, w której to akcji przyznaje darmowe bonusy i to niezależenie od rozliczenia kuponu.

Darmowa gotówka dla aktywnych graczy od bukmachera BetClic

Darmowa gotówka dla aktywnych graczy od bukmachera BetClic

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, który wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom do 4 sierpnia.

Chcąc wziąć w niej udział to warto jest wiedzieć, że trzeba się zapisać do tej akcji. Należy to zrobić na stronie bukmachera BetClic przed zagraniem jeszcze pierwszego kuponu promocyjnego.

W tej promocji biorą udział zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, który kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 2.00.

Operator dopuszcza zdarzenia z oferty przedmeczowej oraz na żywo, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Betfan darmowy kod promocyjny

Lecz warto jest wiedzieć, że wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe, zagrane systemem lub z wykorzystaną opcją Cashout automatycznie są wykluczone z tej akcji.

Gracz, który zagra co najmniej pięć kuponów, które spełniają powyższe warunki promocji może liczyć na darmowe bonusy i to bez znaczenia jak ich kupon zostanie rozliczony:

  • za 5 – 9 kuponów bonus 25 PLN
  • za 10 lub więcej kuponów 60 PLN

Nagroda w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza w dniu 5 sierpnia.

Cashback na start u bukmachera BetClic

Bukmacher BetClic oferuje niezwykle ciekawy bonus na start swoim graczom w formie zakładu bez ryzyka do 500 PLN.

Chcąc z niego skorzystać należy wpisać kod promocyjny KOD500 w procesie rejestracyjnym.

Jeżeli pierwszy kupon po rejestracji okaże się wygrany bukmacher przyzna całą kwotę, zaś przy przegranym operator dokona zwrotu stawki. Maksymalnie do 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.