Bonus 20 PLN za każde trafienie Polaków z Macedonią Płn. od Forbet

W związku z kolejnym spotkaniem eliminacyjnym Polaków do Mistrzostw Europy, bukmacher Forbet przeprowadza promocję, w której to rozdaje darmowe bonusy w wysokości 20 PLN za każde trafienie Biało – Czerwonych w konfrontacji z Macedonią Północną.

Darmowe bonusy od legalnych bukmacherów w Polsce na kwalifikacje EURO 2020.

Darmowe bonusy od legalnych bukmacherów w Polsce na kwalifikacje EURO 2020.

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także dokonał wcześniej minimum jednej wpłąty.

Promocja aktywna jest do momentu rozpoczęcia się pojedynku Macedonii Północnej z Polską, czyli do dnia 7 czerwca do godz. 20:45.

Ta akcja promocyjna polega na zagraniu kuponu, na którym będą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Jednak obowiązkowo musi jedno z nich być z oferty bukmachera na konfrontację pomiędzy Macedonią Płn, a Polską.

Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej wspomnianego operatora na eliminacje Mistrzostw Europy 2020. Lecz trzeba pamiętać, że wszystkie te zdarzenia muszą zostać rozliczone do 7 czerwca do godz. 23:59.

Kurs każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30.

Stawka kuponu musi wynieś dokładnie 79 PLN. Lecz kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera Totolotek

Typer, który dokona zagrania kuponu i spełnia on powyższe warunki promocji może liczyć na bonus 20 PLN za każde trafienia Polaków. Jeżeli Biało – Czerwoni strzelą, np. 3 bramki, bukmacher przyzna bonus w wysokości 60 PLN.

Z tej akcji są wykluczone również kupony mając zdarzenia draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości oraz zagrane systemowo.

Bonus na konto gracza trafi najpóźniej 10 czerwca do godziny 16:00.

Otrzymane środki będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie łącznym nie mniejszym niż 2.00, zaś kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20.


Polski bukmacher Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.