Bukmacher TOTALBet rozdaje codziennie bonusy za zalogowanie się na konto

Bukmacher TOTALBet do 31 sierpnia 2019 przeprowadza promocję Lock Look, w której to codziennie oferuje swoim graczom bonus w wysokości minimum 50 PLN za zalogowanie się na stronie bukmachera.


Darmowe codziennie bonusy od legalnego bukmachera

Darmowe codziennie bonusy od legalnego bukmachera

Promocja skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet, a także wcześniej dokonały minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani tez się zapisywać. Ta akcja trwa do 31 sierpnia 2019. Warunkiem podstawowym jest posiadanie w danym dniu aktywnego kuponu za minimum 1 PLN.

Początek losowania odbywa się o godzinie 16:00 każdego dnia trwania tej akcji.

Każdego dnia bukmacher Totalbet nagradza pięciu użytkowników bonusami minimum po 50 PLN. Kwota otrzymanych środków może być większa. Ponieważ nie odebrany bonus z dnia wcześniejszego przechodzi na kolejny dzień.

sts za darmo promocja bez wpłaty
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Lisa zwycięzców pojawi się na stronie bukmachera po godzinie 19:00.

Zwycięzcy chcąc odebrać bonus muszą zalogować si na stornie bukmachera TOTALBet w godzinach 19:00 – 20:00 oraz muszą kliknąć opcję „Zapoznałem się z Regulaminem Loterii TOTALbet Lucky Look i odbieram nagrodę”

Typer, który spełnił powyższe warunki promocji czyli zalogował się na stornie oraz potwierdził bonus. Otrzyma nagrodę od bukmachera. Otrzymanymi środkami można grać na stronie bukmachera.

Natomiast bonus nieodebrany przez gracza nie przypada, a jest kierowany do puli na następy dzień.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.