Bonus dla graczy od STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Legalny bukmacher w Polsce, czyli STS online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na zmagania piłkarskie w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć na extra bonusy i to co tydzień.

Bonus na europejskie puchary dla typerów

Bonus na europejskie puchary dla typerów

Śmiało można powiedzieć, że emocji w najbliższych dniach zarówno w Lidze Mistrzów, ale i Lidze Europy nie powinno brakować. Na tą okazję bukmacher STS oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Europejskie Puchary. Gwarantowane bonusy”, która składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest w dniach:

  • 10.08.2020 – 16.08.2020
  • 17.08.2020 – 23.08.2020

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy:

W ramach oferty promocyjnej „Europejskie Puchary. Gwarantowane bonusy” kwalifikują się zakłady AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe o kursie całkowitym nie mniejszym niż 1.85

Na każdym zakładzie promocyjnym musi znajdować się minimum jeden typ z rozgrywek europejskich, tj. Ligi Mistrzów, bądź Ligi Europejskiej. Dodatkowo musi ono pochodzić z oferty przedmeczowej.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Za każde postawione 100 PLN na zakłady spełniające powyższe warunki promocji gracz w prezencie otrzyma 10 PLN i to bez znacznie, jak kupony zostały rozliczone. Warto jest mieć na uwadze, że w każdym okresie rozliczeniowym typerzy maksymalnie mogą otrzymać 100 PLN.

Bonus bez depozytu u legalnego bukmachera STS:

Bukmacher online STS oferuje wszystkim typerom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start gracze mogą otrzymać nawet 1229 PLN w formie środków bonusowych:

  • darmowe 29 PLN na start bez wpłaty własnej
  • premia równowartości depozytu do 1200 PLN

Chcesz skorzystać z powyższych bonusów? Jeśli tak, to musisz koniecznie wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W dodatku jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Nie można zapomnieć o hicie, jaki oferuje bukmacher STS, czyli usłudze Betgames. Można w niej legalnie i za prawdziwe pieniądze grać w gry karciane, jak chociażby poker online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.