Bonus do 100 PLN na EuroVolley od ST

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher STS online za typowanie spotkań z Mistrzostw Europy 2021 w siatkówki. Każdy z typerów może liczyć na extra premię o wartości 100 PLN.

Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy z EuroVolleyu

Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy z EuroVolleyu

Niewątpliwie podczas Mistrzostw Europy w siatkówce liczymy na medal Biało – Czerwonych. I nie ma się czemu dziwić, ponieważ nasz zespół jest wymieniony, jako jeden z faworytów.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS online, który oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Obstawiaj siatkarskie EURO i otrzymaj 100 PLN bonusu”,a jest ona aktywna wyłącznie do 9 września do godziny 23:59. Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

EuroVolley 2021: Bonusy bukmacherskie

W ramach promocji „Obstawiaj siatkarskie EURO i otrzymaj 100 PLN bonusu” każdy typer musi zagrać kupon SOLO lub AKO, który to koniecznie musi spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie związane z Mistrzostwami Europy 2021 w siatkówki
  • kurs typu nie mniejszy niż 1.50
  • kurs łączny zakładu wynosić musi co najmniej 1.85
Kod promocyjny w Superbet

Wszyscy typerzy za zagrany kupon spełniający powyższe warunki i jeśli okaże się on wygrane mogą liczyć na premię. A mianowicie na konto użytkowników trafi extra 20% stawki. Łącznie za wszystkie trafione zakłady gracz może otrzymać nawet 100 PLN.

Kod promocyjny w STS online 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości dokonanie depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu typerowi pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.