Legalny bukmacher eWinner co weekend nagradza swoich aktywnych graczy darmowymi freebetami za obstawienie meczy. Na konto każdego z gracza może trafić nawet 50 PLN i to co weekend!

Bonus do 50 PLN za obstawienie meczy od eWinner

Bonus do 50 PLN za obstawienie meczy od eWinner

Śmiało można powiedzieć, że przed nami ciekawe dni związane z piłką nożna, bowiem do gry wróciły czołowe ligi, jak m.in. Premier League, LaLiga, Bundesliga, czy Ligue 1.

Z tej okazji bukmacher www.eWinner.pl oferuje typerom promocją „50 PLN co weekend”, a jest ona aktywna graczom co tydzień do odwołania w każdą sobotę i niedzielę.

Freebety za obstawienie meczy

Warunek konieczny, jaki trzeba spełnić w promocji „50 PLN co weekend” jest to zagranie kupony AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowego, który będzie spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej z dowolnych rozgrywek
  • typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej oraz na żywo
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50, zaś stawka musi wynosić równo 49 PLN
Kod promocyjny w Superbet

Każdego dnia w czasie tej promocji typerzy mogą liczyć na jeden freebet o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony. Co sprawia, że co weekend na konto każdego użytkownika może trafić nawet 50 PLN.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera eWinner?

Polski bukmacher eWinner PL oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to na sam start można liczyć na:

  • bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN
  • premię o takiej samej wartości co drugi depozyt do 500 PLN

Łącznie na konto każdego z typerów może trafić nawet 610 PLN. A będzie ono aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet 90 PLN od eWinner na europejskie puchary
Następny artykułBonus do 100 PLN na EuroVolley od ST
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych bukmacherów online. Legalni bukmacherzy w Polsce, promocje za darmo, kody bonusowe. Ranking najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce.