Freebety za obstawienie meczy od bukmachera eWinner

Legalny bukmacher eWinner co weekend nagradza swoich aktywnych graczy darmowymi freebetami za obstawienie meczy. Na konto każdego z gracza może trafić nawet 50 PLN i to co weekend!

Bonus do 50 PLN za obstawienie meczy od eWinner

Bonus do 50 PLN za obstawienie meczy od eWinner

Śmiało można powiedzieć, że przed nami ciekawe dni związane z piłką nożna, bowiem do gry wróciły czołowe ligi, jak m.in. Premier League, LaLiga, Bundesliga, czy Ligue 1.

Z tej okazji bukmacher www.eWinner.pl oferuje typerom promocją „50 PLN co weekend”, a jest ona aktywna graczom co tydzień do odwołania w każdą sobotę i niedzielę.

Freebety za obstawienie meczy

Warunek konieczny, jaki trzeba spełnić w promocji „50 PLN co weekend” jest to zagranie kupony AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowego, który będzie spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej z dowolnych rozgrywek
  • typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej oraz na żywo
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50, zaś stawka musi wynosić równo 49 PLN
Kod promocyjny w Superbet

Każdego dnia w czasie tej promocji typerzy mogą liczyć na jeden freebet o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony. Co sprawia, że co weekend na konto każdego użytkownika może trafić nawet 50 PLN.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera eWinner?

Polski bukmacher eWinner PL oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to na sam start można liczyć na:

  • bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN
  • premię o takiej samej wartości co drugi depozyt do 500 PLN

Łącznie na konto każdego z typerów może trafić nawet 610 PLN. A będzie ono aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.