Bonus powitalny do 2098 PLN na start u bukmachera Totolotek

Bukmacher Totolotek oferuje nowym swoim graczom pakiet powitalny, w który to na start można otrzymać darmowe środki. Maksymalnie na koncie gracza może znaleźć się nawet 2098 PLN.

Kupon za darmo u bukmachera

Kupon za darmo u bukmachera

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Totolotek.

Pierwsza czynność jaką gracz musi wykonać jest to rejestracja konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronie operatora www.totolotek.pl. Proces zakładania konta jest bardzo prosty, ponieważ trzeba tam podać swoje podstawowe dane osobowe jak chociażby imię czy nazwisko.

Kolejnym krokiem jest poprawne przejście weryfikacji danych osobowych oraz dokonanie pierwszej wpłaty, która jest objęta promocją.

Bonus za wpłatę do 1000 PLN od Totolotka

Legalny bukmacher Totolotek zwiększa pierwszą wpłatę swoim graczom przyznając darmowe środki równowartości pierwszego depozytu. Niewątpliwie warto jest dokonać większej wpłąty, bowiem maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.

Jednak należy pamiętać, że wysokość bonusu uzależnione jest od wysokości depozytu

Przykład: Gracz wpłacił na swoje konto bukmacherskie 600 PLN. W gratisie otrzyma taką samą wartość. Razem gracz będzie posiadał 1200 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Środki znajdują się automatycznie na koncie gracza po tym jak wspomniany bukmacher Totolotek dokona zaksięgowania wpłaty.

legalny bukmacher betclic w polsce
Betclic legalny bukmacher online -Kod promocyjny na zakład bez ryzyka

Bonus na aplikację mobilną od Totolotka

Gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Totolotek mogą korzystać z jego aplikacji mobilnej.

Poza tym można otrzymać darmowe środki za to, że gracz dokona depozytu z aplikacji mobilnej, gdzie to bukmacher Totolotek przyznaje bonus 100% wpłaty do 49 PLN.

Jaki jest kod do bukmachera Totolotek?

Na chwilę obecną legalny bukmacher Totolotek nie posiada kodu promocyjnego. Jak się on pojawi zostanie automatycznie opublikowany na naszej stronie.

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja u bukmachera STS. Wystarczy, że użytkownik w formularzu rejestracyjnym wpisze kod promocyjny „BETONLINE”, a na start otrzyma darmowy freebet bez depozytu o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.