Extra bonus od bukmachera STS na Gran Derbi: Barcelona – Real Madryt

Na środę 18 grudnia zaplanowano zaległe spotkanie Gran Derbi pomiędzy Barceloną, a Realem Madryt. Z okazji tej tego pojedynku bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której przyznaje extra bonus o wartości 10 PLN.

Promocje na Gran Derbi u bukmachera

Promocje na Gran Derbi u bukmachera

Ta akcja skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Użytkownik, który chce wziąć udział w tej promocji nie musi nigdzie zgłasza swojego udziału, ani się zapisywać. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że akcja dostępna jest graczom do 24.12.2019 r. do godz. 23:59.

Promocja polega na za zawarciu kuponu pojedynczego, na którym będzie znajdować się wyłącznie typ z oferty przedmeczowej na pojedynek pomiędzy Barceloną, a Realem Madryt.

Typer sam wybiera jaki to będzie typ, ale kurs jego nie może być mniejszy niż 2.00. Z pewnością patrząc na historię spotkań pomiędzy tymi zespołami to bramek w tym starciu nie zabraknie.

legalny bukmacher betclic w polsce
Betclic legalny bukmacher online -Kod promocyjny na zakład bez ryzyka

Warto jest mieć na uwadze fakt, że stawka zakładu musi wynieść równą kwotę 44 PLN. Natomiast z tej oferty są wykluczone zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki oprócz wygranej otrzyma extra bonus od bukmachera STS o wartości 10 PLN.

Bonus znajdzie się na koncie typera najpóźniej do 24.12.2019 r. do godz. 23:59.

Bonus bez depozytu od bukmachera STS:

Legalny bukmacher STS oferuje swoim graczom promocję powitalną, w której to na start można otrzymać chociażby freebet bez depozytu o wartości 29 PLN.

Poza tym pierwszy depozyt objęty jest również promocja, w której to bukmacher STS przyznaje bonus równowartości depozytu. Gracz maksymalnie może otrzymać nawet 1200 PLN. Poza tym pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka, aż do 200 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem, że typer wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Ten specjalny kod promocyjny STS można wpisać jedynie podczas zakładania konta, później nie będzie już możliwości skorzystania z darmowego bonusu bez depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.