Bonus za typowanie meczy z piłki nożnej w Betclic Polska

Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje bukmacher Betclic. Wystarczy zagrać zakład AKO, na którym będą znajdować się zdarzenia z piłki nożnej, aby w przypadku przegranej otrzymać 40 PLN.

40 PLN dla typerów od Betclic

40 PLN dla typerów od Betclic

Dodać jest warto, że przed nami dosyć ciekawy piłkarski weekend, w którym to emocji nie powinno brakować. Tym bardziej, że zostaną rozegrane mecze w czołowych ligach europejskich, jak Premier League, Serie A, Bundeslidze i LaLidze.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Pewny zakład” koniecznie musi się do niej zarejestrować na stronie www.Betclic.pl. Dokonać tego należy najpóźniej do 24 stycznia do godziny 23:59.

Bezpieczny kupon z piłki nożnej:

Promocja „Bezpieczny kupon” polega na zagraniu zakładu AKO, na którym musi znajdować się minimum pięć zdarzeń. Jednak wszystkie typy muszą być koniecznie z piłki nożnej i pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo. Poza tym kurs całkowity kuponu promocyjnego nie może być mniejszy niż 4.00.

STS kod promocyjny 2021
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

W przypadku, gdy jeden z faworytów zawiedzie typera to nie straci on gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na równowartość stawki, aż do 40 PLN.

Najnowszy kod promocyjny w Betclic Polska:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start w postaci bezpiecznego kuponu. Cashback będzie aktywny jedynie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki. Maksymalna wartość to, aż 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.