Betclic zwraca do 40 PLN za przegrany kupon

Specjalną ofertą promocyjną wszystkim graczom przygotował legalny bukmacher Betclic Polska online. Wystarczy obstawiać mecze z piłki nożnej, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot całej stawki.

Graj bez ryzyka do 40 PLN w Betclic

Graj bez ryzyka do 40 PLN w Betclic

Śmiało można powiedzieć, ze przed nami niezywkle ciekawy weekend w piłce nożnej, ponieważ dojdzie do kilku niezywkle emocjonujących konfrontacji, jak chociażby Lipsk vs BvB, Grenada vs Barcelona, czy też Roma vs Inter.

Na przeciw swoim typerom wychodzi bukmacher Betclic Polska, który w swojej ofercie posiada promocję „Zwracamy 40 PLN”, która jest dostępna do 10 stycznia do godziny 23:59. Jednak chcąc wziąć w niej udział należy się zarejestrować na stronie www.Betclic.pl.

Zwrot stawki za przegrany kupon:

W ramach wspomnianej promocji kwalifikuje się wyłącznie zakład AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowy, na którym musi znajdować się minimum pięć typów, zaś kurs łączny nie może być mniejszy niż 40 PLN.

Istotny aspekt akcji „Zwracamy 40 PLN” jest taki, że na kuponie promocyjnym muszą znajdować się same mecze z piłki nożnej. Typy mogą być z oferty przedmeczowej i na żywo.

STS kod promocyjny 2021
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

W przypadku, gdy na zakładzie będzie jeden błąd gracz otrzyma zwrot całej stawki, aż do 40 PLN.

Pewne 550 PLN na start w Betclic Polska:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom limitowaną akcję promocyjną, w której to można liczyć na pierwszy kupon bez żadnego ryzyka. Aktywować Cashback należy wyłącznie poprzez wpisanie hasła promocyjnego ->> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jeśli pierwszy kupon okaże się wygrany to super. Cała kasa trafi na koto gracza. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.