Bukmacher Etoto zmniejsza ryzyko przegranej Mistrzostwa Europy U21

Ciekawą promocję dla swoich graczy oferuje bukmacher Etoto, który to zmniejsza ryzyko przegranej na zakłady z Mistrzostw Europy U21.

Zwrot za przegrany kupon do 2000 PLN u bukmachera Etoto

Zwrot za przegrany kupon do 2000 PLN u bukmachera Etoto

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest podczas Mistrzostw Europy U21. Chcąc wziąć udział w tej akcji należy na niej się zapisać przed zagraniem kuponu na stronie bukmachera Etoto.

W promocji biorą udział zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Operator dopuszcza zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo z Mistrzostw Europy U21.

Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20, zaś kurs łączny kuponu musi wynieść dokładnie 2.00.

forbet opinie bukmachera
Bukmacher Forbet – darmowe promocje i bonusy bez depozytu

Minimalna stawka kuponu to 50 PLN, ale kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej promocji.

Gracz, który dokona zawarcia kuponu i spełnia on powyższe warunki, a do tego kupon zostanie rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu 12% stawki. Maksymalnie na konto gracza może trafić 2000 PLN.

Bonus za rejestrację bez wpłaty

Warto jest pamiętać, że ten operator przyznaje bonus w wysokości 20 PLN dla graczy, którzy dokonają rejestracji konta. Nie trzeba dokonywać wpłaty, aby środki trafiły na konto.

Jednak należy wpisać kod promocyjny BETONLINE.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.