Zwrot za przegrany kupon u legalnego bukmachera Etoto

Bukmacher Etoto prowadzi tygodniową promocję na zakłady z tenisa, w której to zmniejsza ryzyko przegranej. Jak okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher Etoto dokona 25% zwrotu stawki. Maksymalnie na konto typer może trafić 100 PLN i tak co tydzień.

Etoto zwrot stawki za przegrany kupon do 100 PLN

Etoto zwrot stawki za przegrany kupon do 100 PLN

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a dodatkowo ta osoba wcześniej dokonała minimum dwóch wpłat.

Należy jednak pamiętać, że chcąc wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisać na stronie bukmachera Etoto, jeszcze przez zagraniem kuponu.

Promocja jest aktywna co tydzień i trwa w następujących okresach rozliczeniowych od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59 do odwołania. Na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego można otrzymać maksymalnie jeden zwrot.

Bukmacher dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, ale dopuszczalne są na nich jedynie zdarzenia z tenisa, zarówno mężczyzn jak i kobiet. Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.02.

darmowy bonus za rejestrację

Minimalna stawka kuponu to 50 PLN. Natomiast kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej promocji.

Bukmacher dokona zwrotu 25% stawki pod warunkiem, że zagrany przez gracza kupon spełnia warunki promocji, a dodatkowo został on rozliczony jako przegrany.

Wówczas przy kuponie pojawi się opcja POP-UP, należy na nią kliknąć i „zatwierdzić”. To sprawi, że zwrot pojawi się na koncie do 20 minut. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Freebet bez wpłaty u legalnego bukmachera Etoto:

Jeżeli nie posiadasz konta u tego bukmachera to warto jest je założyć. Ponieważ za samą rejestrację operator przyzna bonus w wysokości 20 PLN i to bez dokonania depozytu.

Jednak warto jest pamiętać, żeby podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE.


Bukmacher Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.