Bukmacher Fortuna rozdaje graczom gotówkę. 50 PLN za obstawianie meczy

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi limitowaną akcję promocyjną „Piłkarski Pewniak”, w której to każdy z typerów może liczyć na gwarantowane bonusy za obstawienie meczy.

Bonusy za aktywność od bukmachera Fortuna

Bonusy za aktywność od bukmachera Fortuna

Śmiało trzeb a powiedzieć, że oferta bukmachera eFortuna jest bardzo bogata. A przede wszystkim z piłki nożnej, gdzie to rozgrywane są mecze w większości dyscyplin.

W dodatku można zgarnąć darmowe środki od bukmachera www.eFortuna.pl w ramach akcji promocyjnej „Piłkarski Pewniak”, która jest dostępna wyłącznie w dniach od 5 do 8 maja.

Gwarantowane 50 PLN za obstawienie meczy w Fortunie:

Warunki akcji promocyjnej „Piłkarski Pewniak” są bardzo proste, bo wystarczy zagrać w każdy dzień trwania promocji kupon z kursem nie mniejszym niż 2.00 za co najmniej 50 PLN. Poza tym wspomniany operator wymaga od graczy, aby na zakładzie znalazło się minimum jedno zdarzenie związane z dowolnymi rozgrywkami z piłki nożnej z oferty przedmeczowej.

STS kod promocyjny na bonus
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

W przypadku, gdy gracz zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji będzie mógł liczyć na bonus o wartości 50 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone!

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie:

Każdy nowy użytkowanik, który rozpocznie obstawienie meczy u bukmachera eFortuna online może skorzystać extra bonusów powitalnych. A dokładnie mówiąc:

  • darmowych 20 PLN za założenie konta i to bez żadnego depozytu
  • pierwszy bezpieczny kupon do 600 PLN
  • bonus równowartości drugiego depozytu do 2100 PLN

Jednak należy mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.