Jak rozpocząć przygodę z zakładami bukmacherskimi? Zgarnij kod promocyjny ewinner 

Pewnie zastanawiasz się, czy granie w podmiotach hazardowych jest w ogóle legalne? Zdecydowanie tak. Nie brakuje bowiem odpowiednich firm bukmacherskich, które respektują przepisy zawarte w Ustawie. Jednym z takich buków jest eWinner. Jak można tam obstawiać? Jakie bonusy są oferowane na dobry początek? Sprawdź także, co można typować w eWinner!

Zakładanie konta nikomu nie sprawi trudności

Czy istotnie można na spokojnie zarejestrować się w tym bukmacherze online? Zdecydowanie tak. W końcu ta firma bukmacherska jest legalna. Możesz to sprawdzić… samodzielnie. Wszak podmiot hazardowy eWinner podchodzi do tej kwestii bardzo transparentnie. Na stronie głównej masz informację dotyczącą legalności. Ta firma bukmacherska działa zgodnie z przepisami (na mocy wystawionej licencji przez Ministerstwo Finansów) od października 2018 roku. Jak można obstawiać? W pierwszej kolejności załóż konto bukmacherskie. Wejdź na stronę główną i uruchom proces rejestracji. Zrobisz to poprzez kliknięcie dużego przycisku „ZAREJESTRUJ SIĘ” znajdującego się w prawym, górnym rogu. Potem warto wpisać ewinner nowy kod promocyjny. Dzięki temu zainkasujesz bowiem w niedalekiej przyszłości bardziej hojne bonusy. W czasie zakładania konta należy podać dane osobowe oraz użytkownika. Nie obawiaj się o tego typu procedury. Są one bowiem standardowe. Po założeniu konta będziesz mógł grać np. ze swojego domu. Często bywasz poza miejscem zamieszkania? Wówczas na pewno przyda Ci się pobranie, a potem zainstalowanie dostępnej aplikacji mobilnej.

Bonusy na start i kod promocyjny eWinner

Co uzyskasz po dokonaniu rejestracji? Wiele hojnych bonusów na start. Pierwszym z nich jest zaś zwrot za premierowy kupon, który w finalnym rozrachunku okaże się przegrany. Chcesz poznać kluczowe zasady? Warto zaznaczyć, że na samym początku trzeba, rzecz jasna, założyć internetowe konto. Pamiętaj o tym, by wpisać we właściwe pole (to okienko pojawia się na samym starcie) kod promocyjny ewinner. Chodzi po prostu o nazwę tego bukmachera. W końcu kod to „EWINNER”. Później należy wpłacić pieniądze (w tym celu możesz skorzystać np. ze swojego konta bankowego, kart kredytowych, czy BLIK-a itp.) oraz zagrać premierowy kupon. Jak wygrasz, to kasa jest Twoja. A jeśli przegrasz, to otrzymasz zwrot stawki. Nawet do 110 PLN. Poza tym ta firma bukmacherska oferuje na start dla każdego nowego użytkownika bonus od drugiej wpłaty. Dzięki temu możesz zainkasować 50% nawet do 500 PLN.

Co grać w eWinner?

Spodobała Ci się perspektywa grania w tej firmie bukmacherskiej? Jeśli Twoja wpłata zostanie zaksięgowana, to będziesz mógł swobodnie obstawiać. Do wyboru są m.in. rozmaite dyscypliny. Nie ma przeszkód, by obstawiać zakłady krótkoterminowe oraz długoterminowe. Inny podział to wydarzenia prematch oraz live. Co jeszcze może być obstawiane? Chodzi o zakłady specjalne, które nie są związane ze sportem. Dodatkowo firma bukmacherska eWinner oferuje uniwersalne dyscypliny wirtualne (bazujące na algorytmach).