Bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom za typowanie europejskich pucharów

Bukmacher STS online oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Cashback do 50 PLN na europejskie puchary”, w której to każdy z użytkowników może liczyć na pewną kasę za typowanie meczy z europejskich pucharów.

Gwarantowane bonusy na europejskie puchary w STS

Gwarantowane bonusy na europejskie puchary w STS

A przed nami bardzo ciekawe rywalizacje, jak m.in. Napoli – Barcelona, Villarreal – Juventus, Benfica – Ajax, Chelsea – Lille, czy też Rangers – Dortmund. Przed tygodniem spotkań emocji nie brakowało w europejskich pucharach i śmiem twierdzić, że teraz będzie podobnie.

Warto jednak wiedzieć o bardzo istotnym fakcie. A mianowicie, że do wspomnianej oferty koniecznie trzeba się zapisać przed zagraniem kuponu na stronie www.STS.pl. A wspomniana oferta promocyjna jest aktywna wyłącznie w dniach od 22 do 24 lutego do godziny 23:59.

50 PLN na europejskie puchary w STS

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu AKO, tzw. wielozdarzeniowego, na którym to muszą znajdować się co najmniej jedne mecz z oferty przedmeczowej lub „na żywo” z europejskich pucharów.

Bonus do 500 PLN na start u bukmachera www.Fuksiarz.pl. Kod promocyjny –> BETONLINE

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany to użytkownik w żadnym wypadku nie straci całej gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 15% stawki kuponu. Łącznie można otrzymać nawet 50 PLN. Widać zatem, że oferta STS i bonusy sa bardzo korzystne dla nowych graczy.

Kod promocyjny w STS 2022:

Zakłady bukmacherskie STS online każdemu nowemu graczowi na start oferuje 29 PLN bez wpłaty własnej. Dodatkowo użytkownik, który dokona pierwszy depozyt otrzyma jego równowartość do 1200 PLN.

Wyżej wymieniony pakiet powitalny będzie aktywny jedynie pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.