Igrzyska Olimpijskie 2022 w Pekinie: Darmowe bonusy od bukmachera STS

W związku z odbywającymi się zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w Pekinie bukmacher STS oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Ekstra 100 PLN”, w której to można otrzymać darmowe sodki za obstawienie meczy i to bez znaczenia, jak zostały rozliczone.

Bonus na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w STS

Bonus na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w STS

Niewątpliwie oferta bukmacherska STS na zdarzenia na zimowe Igrzyska Olimpijskie jest dosyć bogata i każdy powinien tam znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo możemy emocjonować się występami Biało – Czerwonymi, którzy dzielnie walczą o medale.

Natomiast bukmacher STS online oferuje każdemu użytkownikowi specjalną ofertę promocyjną „Ekstra 100 PLN”. Chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba do niej się zapisać na stronie www.STS.pl, a jest ona aktywna wyłącznie w dniach od 4 do 20 lutego do godziny 23:59.

Bonusy bukmacherskie dla graczy:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest obstawienie meczy. I tym samym czym większy obrót tym większy będzie przyznany bonus.

Dopuszczone przez bukmachera STS są kupony SOLO i AKO, na których to musi koniecznie znajdować się minimum jedno zdarzenie pochodzące ze Igrzysk Olimpijskich o kursie nie mniejszym niż 1.50.

Jednak dodać trzeba również fakt, że kurs łączny zakładu nie może wynosić mniej niż 1.85.

Kod promocyjny w Superbet 2022

Wysokość przyznanego bonusu uzależniona jest jedynie od łącznej kwoty zagranych kuponów:

  • Obrót 200 PLN – 30 PLN
  • Obrót 500 PLN – 100 PLN

Warto jest mnie na uwadze, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone. Za otrzymane środki typer będzie mógł obstawiać mecze.

Bonus bez wpłaty własnej w STS 2022:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu użytkownikowi specjalną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na:

  • bonus o wartości 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanie depozytu do 1200 PLN

Lecz powyższe bonusy będą aktywne pod jednym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A warto jest dodać, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.