Darmowa gotówka za depozyt od STS. Pewne 50 PLN dla każdego gracza.

Bukmacher STS oferuje każdemu swojego graczowi ekstra gotówkę za dokonanie wpłaty. Każdy graczy, którzy dokona wpłaty i zagra zakład w dniach od 28 do 31 maja może liczyć na premię o wartości 50% wpłaty.

Bonus dla typerów na PKO Ekstraklasę

Bonus dla typerów na PKO Ekstraklasę

Trzeba przyznać, że oferty bukmacherów z dnia na dzień stają się coraz bardziej bogatsze. Wynika to z tego, że kolejne ligi wznawiają swoje rozgrywki. Już w najbliższy weekend czekają nas starcia w PKO Ekstraklasie.

Na tą okazję bukmacher STS online przygotował specjalną ofertę promocyjną – „Bonus od depozytu”, która dostępna jest w dniach od 28 do 31 maja.

Pamiętaj, że chcąc wziąć udział w tej ofercie koniecznie trzeba się do niej zapisać. Wykonać to można wyłącznie poprzez wykonanie dwóch prostych czynności. Pierwsza z nich jest to zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie mianowicie kliknąć w guzik „Dołącz”, a następnie trzeba kliknąć w guzik „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Darmowa gotówka za wpłatę

Następnie trzeba dokonać depozytu, który nie może być mniejszy niż 50 PLN. Kolejny krok jest to zawarcie zakładu SOLO lub AKO, na którym musi znaleźć się minimum jedno zdarzenie z Ekstraklasy.

Śmiało trzeba powiedzieć, że jest z czego wybierać, ponieważ przed nami chociażby takie pojedynki, jak Lech vs Legia oraz Lechia vs Arka.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Gracz musi mieć na uwadze, że typ musi pochodzić z oferty przedmeczowej, a jego kurs minimalny nie może być mniejszy niż 1.85. Jeśli idzie o stawkę zakładu to musi ona wynosić co najmniej 25 PLN.

Twój kupon okazał się wygrany. To super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza, a poza tym typer otrzyma premię o wartości 50% depozytu. Natomiast w przypadku przegranej na konto użytkownika trafi bonus o wartości 50 PLN.

Kod bonusowy w STS.

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera STS online, a przy okazji wpiszą specjalne hasło promocyjne –>>> BETONLINE dokonają aktywacji pakietu powitalnego.

Wówczas po poprawnym przejściu weryfikacji danych gracz otrzyma pewne 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonają żadnej wpłaty.

Użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu natomiast może liczyć na premię równowartości wpłaty, która może wynieść nawet 1200 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher STS w swojej ofercie posiada również usługę – Betgames, w której użytkownicy mogą grać w gry karciane online i to legalnie. Dostępny jest, m.in. poker.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.