Pewna gotówka dla typerów na UFC Fight Night od Fortuny.

Bukmacher eFortuna oferuje specjalną ofertę promocyjną na zmagania z UFC Fight Night. Wystarczy wyłącznie zagrać zakład AKO lub MAXIKOMBI, aby w zamian otrzymać darmowe środki o wartości 20 PLN i to bez znaczenia jak zakłady zostały rozliczone.

Pewny bonus na UFC Fight Night

Pewny bonus na UFC Fight Night

Nie da się ukryć, że przed nami niezwykle emocjonująca noc związana z MMA. Po weekendowej go UFC 249 przed nami kolejne zmagania związane z sztukami walk. Tym razem w UFC Fight Night.

W związku z tym bukmacher eFortuna oferuje limitowana ofertę promocyjną, w której gracze mogą otrzymać darmowe środki za zagrany zakład i to bez znaczenia jak zakład okazał się rozliczony. Promocja „Pewniak UFC Fight Night” trwa w od 13 do 14 mają, a swojego udziału w tej akcji nie trzeba się zgłaszać, ani też się zapisywać.

Bonus dla graczy za obstawienie UFC

W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO i MAXIKOMBI. Nie zakładzie trzeba mieć na uwadze, że mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Kolejny warunek, jaki jest wymagany przez bukmachera eFortuna to taki, że musi znajdować się minimum jeden typ związany z gala UFC Fight Night.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Na pewno jest znacznego wybierać. Bowiem zostaną rozegrane takie pojedynki, jak Smith A. vs Teixeira G., Roberson K. vs Vettori M.,Hill J. vs Farias de Abreu K. oraz Hill J. vs Farias de Abreu K.

Stawka zakładu nie może wynieść mniej niż 20 PLN. Z tej oferty są wykluczone natomiast automatycznie te zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który zagra zakład, który spełnia powyższe warunki otrzyma bonus o wartości 20 PLN. Wartość jest mieć na uwadze, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

eFortuna zakłady bukmacherskie. Bonus bez depozytu.

Darmowy bonus na start oferuje każdemu graczowi pakiet specjalny, gdzie na start można otrzymać chociażby 20 PLN i to bez dokonywania wpłaty.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz może otrzymać do 1000 PLN. Poza tym pierwszy zakład jest bez najmniejszego ryzyka, aż do 115 PLN.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom wyłącznie w momencie, gdy wpiszą oni specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.