Darmowe 40 PLN dla graczy za obstawienie Esportu od Betclic

Legalny bukmacher Betclic Polska w swojej ofercie posiada akcję „Misja Esport”. Polega ona na obstawieniu meczy i tym samym gracze mogą otrzymać darmowe środki. Bowiem na konto każdego gracza może trafić bonus o wartości 40 PLN.

Darmowy bonus na Esport

Darmowy bonus na Esport

Esport na przestrzeni ostatnich tygodni zyskał niezwykle dużo na popularności. Wynika to z tego, że mecze są rozgrywane w tej kategorii bez żadnej przerwy.

Z tej okazji bukmacher Betclic przygotował specjalną ofertę promocyjną „Misja Esport”, a trwa ona do 3 maja do godz. 23:59. Polega ona na obstawienie meczy, a w zamian gracz może otrzymać bonus o wartości 40 PLN.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Pamiętaj, że trzeba koniecznie do niej zapisać. Należy to zrobić w bardzo prosty sposób, a mianowicie zalogowanie się na swoje konto na www.Betclic.pl. Kolejny krok jest to przycisk w guzik „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Bonus na Esport

W ramach promocji „Misja Esport” obowiązują zakłady AKO zagrane za co najmniej 20 PLN. Kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie typy z Esportu. Zdarzenia mogą pochodzić z każdej gier i rozgrywkowej, jakie w swojej ofercie posiada bukmacher Betclic. Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Kod promocyjny BETFAN na darmowy zakład bez ryzyka

Bukmacher Betclic przyzna bonus o wartości 40 PLN pod warunkiem, że co najmniej dwa kupony gracza zostały rozliczone, jako wygrane i spełniają powyższe warunki promocji

Zakład bez ryzyka do 550 PLN w Betclic

Legalny bukmacher Betclic online oferuje wszystkim nowym użytkownikom pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 PLN. Cashback będzie aktywny jedynie w momencie, gdy gracz wpisze hasło promocyjne KOD550 w formularzu rejestracyjnym,

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie sie na koncie typera. Natomiast w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.