Darmowe bonusy dla graczy na Mistrzostwa Europy siatkarzy

W związku z Mistrzostwami Europy 2019 siatkarzy bukmacher Fortuna przeprowadza promocję „Siatkarski TOP 10”, w której to akcji nagrodzi dziesięciu typerów z najwyższym trafionym kursie.

Mistrzostwa Europy siatkarzy promocja u bukmachera Fortuna

Mistrzostwa Europy siatkarzy promocja u bukmachera Fortuna

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza ty użytkownik dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom w dniach od 13 do 15 sierpnia. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani tez się zapisywać.

Warunki akcji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, na którym będą znajdować się jedynie z Mistrzostw Europy siatkarzy. Warto jest wiedzieć, że wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Stawka kuponu jest dowolna, każdy gracz typuje za jaką kwotę zagra kupon.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Bukmacher Fortuna łącznie nagrodzi dziesięciu typerów, dla których przyzna bonusy od 100 PLN do 500 PLN. Nagrody trafią do taperów, których trafiony kupon będzie z największym kursem.

Dokładny podział nagród przedstawia się następująco:

Pozycja w rankingu:Nagroda
1-3 miejsce500 PLN
4-6 miejsce300 PLN
7-10 miejsce100 PLN

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Fortuna:

Bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom darmowy bonus bez dokonania wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji. Dzięki temu na konto gracza trafi freebet o wartości 20 PLN.

Natomiast gracz, który dokona depozytu będzie mógł cieszyć się z darmowych środków o równowartości wpłaty. Można otrzymać nawet do 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.