Legalny bukmacher BetClic bonus na Ligę Mistrzów za darmo

Przed nami pierwsza seria seria zmagań podczas fazy grupowej Ligi Mistrzów. Z tej okazji bukmacher BetClic przewidział promocję swoim graczom, w której to zmniejsza ryyzko przegranej.

Betclic Combi Crush. Bonus 50 zł na Ligę Mistrzów!

Betclic Combi Crush. Bonus 50 zł na Ligę Mistrzów!

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Z tej akcji można skorzystać w dniach od 16 do 18 września. Jednak użytkownik, który chce wziąć udział w tej promocji musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej akcji kwalifikują się jedynie kupony AKO, na których musi znajdować się co najmniej pięć zdarzeń. Jednak należy pamiętać, że wszystkie muszą pochodzić z oferty bukmacher na zagrania w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów.

Na kuponie mogą znajdować się jedynie typy z oferty przedmeczowej, a kurs łączny kuponu musi wynieść nie mniej niż 5.00.

Minimalna stawka kuponu, który kwalifikuje się w tej akcji musi wynosi 50 PLN.

Betfan darmowy kod promocyjny

Jeśli gracz zagrał kupon, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako przegrany z jednym błędem. To bukmacher zmniejszy ryzyko przegranej przyznając darmowy bonus o wartości 50 PLN.

Bonus znajdzie się na koncie gracza w dniu 19 września.

BetClic: Zakład bez ryzyka do 510 PLN

Bukmacher BetClic oferuje na start nowym użytkownikom kupon bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510, aby aktywować Cashbacka.

Jeśli okaże się, że faworyci Cię zawiedli bukmacher dokona zwrotu stawki za jaką został zagrany kupon. Użytkownik maksymalnie może otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.