Darmowe bonusy u bukmachera Forbet na sporty wirtualne

Lubisz typować sporty wirtualne? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Forbet który to rozdaje darmowe bonusy za zagranie kuponu i to niezależenie od rozliczenia kuponu.

Sporty wirtualne darmowe bonusy u bukmachera Forbet

Sporty wirtualne darmowe bonusy u bukmachera Forbet

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest w poniedziałek 22 lipca i 29 lipca do godz. 23:59. Chcąc otrzymać darmowy bonusy nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zgłaszać.

Wystarczy zagrać kupon w dzień trwania promocji, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych I. Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 30 PLN, 50 PLN lub 100 PLN.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na darmowy bonus od bukmachera Forbet i to niezależenie od rozliczenia kuponu:
-za stawkę 30 PLN bonus w wysokości 15 PLN
-za stawkę 50 PLN bonus w wysokości 30 PLN
-za stawkę 100 PLN bonus w wysokości 80 PLN

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Bonus w formie środków bonusowych znajdzie się automatycznie na koncie gracza, który spełnia powyższe warunki promocji.

Należy jednak pamiętać, że bonus zostanie przyznany tylko do pierwszego kuponu (za każdą stawkę), który spełnia powyższe warunki promocji!

Bonus 50 PLN od bukmachera Forbet

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego bukmachera to jest to dobra okazja, żeby je założyć. Ponieważ ten operator już na start zwiększa trzy pierwsze depozyty, za które łącznie można otrzymać nawet 2000 PLN w formie środków bonusowych:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Dodatkowo ten gracz, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta można liczyć na dodatkowy bonus w wysokości 20 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.