Boks: Szpilka vs Chrisora promocja u bukmachera Forbet

Masz zamiar typować dzisiejszą walkę Szpilki z Chisorą? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Forbet. Operator dokona zwrotu 100% stawki o ile Polak nie wygra swojej walki.

Zwrot stawki na walkę Szpilka vs Chrisora u bukmachera Forbet

Zwrot stawki na walkę Szpilka vs Chrisora u bukmachera Forbet

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom do dnia 20 lipca do godziny momentu rozpoczęcia walki Szpilka vs Chisora. Chcąc skorzystać z tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Konieczny warunek tej promocji jest to zagranie kuponu, na którym znajdzie się jedyne typ z oferty przedmeczowej na zwycięstwo Polaka z Chisorą.

Kupon musi zostać zagrany za dokładną kwotę 199 PLN lub 299 PLN. Należy pamiętać, że wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej promocji.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Bukmacher Forbet dokona zwrotu stawki pod warunkiem, że Szpilka swojej walki nie wygra.

Zwrot 100% stawki trafi na konto gracza najpóźniej w poniedziałek 22 lipca do godz. 16:00.

Bukmacher Forbet – oferta dla nowych graczy:

Jeżeli nie posiadasz konta u tego bukmachera to jest to dobra okazja, żeby je założyć. Ponieważ ten operator już a start oferuje swoim graczom darmowe bonusy. W sumie można otrzymać nawet 2000 PLN w formie środków bonusowych za trzy pierwszy depozyty:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Jednak to nie wszystko. Użytkownik, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta w gratisie otrzyma dodatkowe 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.