Darmowe bonusy za obstawienie meczy od eWinner. 90 PLN dla graczy

W związku z spotkaniami w fazie playoff europejskich pucharów ekstra promocją wszystkim graczom przygotował bukmacher eFortuna online, w której to można liczyć na gwarantowaną kasę i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Freebety za obstawienie meczy

Freebety za obstawienie meczy

Ciekawych potyczek w najbliższych dniach na pewno nie powinno brakować, ponieważ podczas najbliższych wieczór będzie mogli emocjonować się takimi meczami, jak m.in. Manchester City – Atl. Madryt, Chelsea – Real Madryt, Villarreal – Bayern Monachium, E. Frankfurt – Barcelona.

W dodatku każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Freebet 90 PLN na europejskie puchary”, w której to można liczyć na gwarantowaną kasę za typowanie meczy.

Trzeba mieć na uwadze, że wspomniana akcja jest u bukmachera www.eWinner.pl i dostępna do 7 kwietnia do godziny 23:59.

90 PLN na europejskie puchary

Bukmacher eWinner PL online w ramach akcji promocyjnej „Freebet 90 PLN na europejskie puchary” dopuszcza wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie mecze z europejskich pucharów, tj. Ligi Mistrzów, Europy lub Konferencji
  • stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN
Aktualny kod promocyjny w Fuksiarz

Podczas KAŻDEGO dnia trwania tej promocji gracz może otrzyma freebet o wartości połowy stawki, aż do 30 PLN. Łącznie gracz może otrzymać nawet 90 PLN od legalnego bukmachera eWinner.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner na start każdemu graczowi oferują pakiet powitalny o łącznej wartości nawet 610 PLN. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji pakietu powitalnego.

Wówczas pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem. W przypadku przegranej typer może liczyć na zwrot stawki do 110 PLN. Dodatkowo za dokonanie drugie wpłaty typer otrzyma premię jej równowartości do 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.