Darmowe bonusy za obstawienie meczy w eWinner. Extra 50 PLN co weekend

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher eWinner PL. Na konto każdego typera za obstawienie meczy może trafić extra 50 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy w eWinner

Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy w eWinner

Można powiedzieć, że obecnie w piłce nożnej mamy sezon „ogórkowy”, ale cały czas rozgrywane są mecze w ciekawych ligach, jak m.in. brazylijskiej Serie A i Serie B, szwedzkiej Allsvenskan, norweskiej Elitaserien, czy też MLS.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher www.eWinner.pl, który oferuje akcję promocyjną „Futbol totalny”, a jest ona dostępna wyłącznie w soboty i niedzielę, aż do odwołania.

Darmowe 50 PLN za obstawienie meczy w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online w ramach wspomnianej oferty promocyjnej kwalifikuje wyłącznie kupony wielozdarzeniowt, tzw. AKO zagrane za równą kwotę 49 PLN.

Jednak należy mieć na uwadze, że na kuponie promocyjnym muszą znajdować się same mecze z piłki nożnej, a kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.50.

Kod promocyjny w Superbet 2022

Jeśli gracz zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji to otrzyma w prezencie bonus o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak jego kupon został rozliczony.

610 PLN na start w eWinner

Legalny bukmacher eWinner PL na sam start oferuje każdemu użytkownikowi specjalny pakiet powitalny, gdzie to już pierwszy kupon objęty jest Cashbackiem. To sprawia, że w przypadku, gdy faworyci przegrają typer otrzyma zwrot stawki do 110 PLN.

A poza tym to nie wszystko, ponieważ po dokonaniu drugiego depozytu użytkownik może liczyć na darmowe środki. Dokładnie mówić w momencie przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot stawki do 500 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, co warto podkreślić w eWinner rejestracja konta jest banalnie prosta i szybka. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.