Pewniaki na Mistrzostwa Świata 2022 – poznaj terminarz i dowiedz się na kogo obstawić kupon?

Szczególnie czekasz na ten właśnie turniej? Wszystko dlatego, że chcesz przekonać się, jak będą wyglądały Mistrzostwa Świata na… przełomie listopada oraz grudnia? Nie da się ukryć, że mundial w Katarze zostanie rozegrany bardzo nietypowo. Jakie reprezentacje powinny bez większych kłopotów poradzić sobie w fazie grupowej? Które kadry narodowe są zaś faworytami, jeśli chodzi o całe Mistrzostwa Świata w Katarze? Na co stać Polaków? O tym wszystkim możesz dowiedzieć się z poniższego poradnika.

Jakie drużyny narodowe powinny wygrać swoje grupy? Kogo warto obstawiać?

Sporo osób już teraz obstawia rozmaite zakłady długoterminowe. Np. dotyczące tego, jakie kadry narodowe będą najlepsze w swoich grupach. Warto zatem przeanalizować krok po kroku to, co mamy w poszczególnych zestawieniach. W grupie A faworytami do zajęcia pierwszego miejsca są Holendrzy. Wszak Pomarańczowi zagrają w jednej grupie z Katarem, Ekwadorem oraz Senegalem. Nie dziwi, że mistrzostwa świata obstawianie na Holendrów jest tutaj najbardziej sensowne. Na kogo można jeszcze ewentualnie wytypować? W grupie B zdecydowanymi faworytami do zajęcia pierwszego miejsca są Anglicy (Synowie Albionu trafili do grupy z Iranem, USA oraz Walią). W grupie C najlepsza powinna okazać się Argentyna. Z kolei Francja najprawdopodobniej okaże się lepsza od Danii, Tunezji oraz Australii. W grupie E faworytami są Hiszpanie, a w grupie F Belgowie. Czas na dwa ostatnie zestawienia. Wydaje się, że kolejno swoich przeciwników powinny zostawić w tyle kadry narodowe Brazylii oraz Portugalii.

Mistrzostwa świata – które kadry są faworytami do złota?

Warto sprawdzić, jakie są wskazania ekspertów pracujących na co dzień dla podmiotów hazardowych. W tym momencie największe szanse na zajęcie pierwszego miejsca daje się Brazylijczykom. Canarinhos idą jak burza w eliminacjach i pewnie zajmują pierwsze miejsce (m.in. przed Argentyńczykami). Warto dodać, że mistrzostwa świata terminarz Brazylijczyków jest dla nich łaskawy. W grupie podopieczni Tite zmierzą się bowiem z Serbami, Szwajcarami i Kamerunem. Jeśli Canarinhos zajmą pierwsze miejsce, to potem trafią na kogoś drugiego z grupy H. Sporo wskazuje na to, że będzie to jedna z tych trzech kadr (Ghana, Urugwaj lub Korea Południowa). W gronie faworytów znajduje się także na pewno Francja. Wszak Trójkolorowi to obrońcy trofeum. A cały czas Francja ma znakomitych piłkarzy. Tak naprawdę na każdej pozycji. Dodatkowo do grona faworytów można zaliczyć Anglików, Belgów oraz odradzających się powoli Hiszpanów, którzy pod wodzą Luisa Enrique znowu chcą być najlepsi na świecie.

Czy warto stawiać na Polaków?

Jedna z zasad mówi, że w czasie typowania emocje powinny być odłożone „na bok”. Na pewno chcesz (tak samo, jak każdy kibic z Polski), by Biało-czerwoni odnieśli dobry wynik. Trzeba jednak mierzyć siły na zamiary. Wydaje się, że pewnym sukcesem będzie w ogóle wyjście z grupy. Nie da się jednak ukryć, że postawa naszej kadry na Mistrzostwach Świata to jedna wielka niewiadoma. Warto być zatem ostrożnym. Szczególnie w czasie typowania za relatywnie duże sumy.