Darmowy bonus 25 PLN od bukmachera Forbet

Podczas obecnego tygodnia bukmacher oferuje swoim graczom „szalony tydzień” w którym to codziennie oferuje inne promocje. W dniu 18 kwietnia wspomniany operator rozdaje bonusy w kwocie 25 PLN, za kupon zawarty za co najmniej 100 PLN.

Forbet rozdaje bonusy – 18 kwietnia (czwartek)

Forbet rozdaje bonusy – 18 kwietnia (czwartek)

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto bukmacher Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Co istotne swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym w tej promocji jest zawarcie kuponu w dniu 18 kwietnia do godziny 23:59 za minimum 100 PLN.

Poza tym na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30. Natomiast bukmacher wymaga, żeby kurs całkowity kuponu wyniósł nie mniej niż 2.0.

forbet opinie bukmachera
Bukmacher Forbet – darmowe promocje i bonusy bez depozytu

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji to bukmacher Forbet przyzna Ci bonus w wysokości 25 PLN, niezleżenie od rozliczenia kuponu. Trzeba jednak pamiętać, że środki promocja dotyczy pierwszego kuponu, który spełnia powyższe warunki promocji.

Bonus w formie środków bonusowych trafi na konto gracza najpóźniej do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokonnego obrotu po kursie kuponu nie mniejszym niż 2.50.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.