Zwrot za przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Bukmacher Forbet w dalszym ciągu prowadzi „Super tydzien”, w której to codziennie oferuje inne promocje. W dniu 17 kwietnia bukmacher zmniejsza ryyzko przegranej na sporty wirtualne.


Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Należy pamiętać, że promocja trwa jedynie w dniu 17 kwietnia do godziny 23:59. I to właśnie w tym okresie musimy dokonać zawarcia kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych. Bowiem jedynie takie kupony biorą udział w promocji.

Bukmacher Forbet w tej promocji dokonuje zwrotów stawki za przegrane kupony. Jednak należy pamiętać, że w promocji biorą udział trzy pierwsze kupony spełniające powyższe warunki promocji.

sts za darmo promocja bez wpłaty
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli idzie o stawkę kuponu to nie może ona być równa 20 PLN. Ilość zdarzeń na kuponie jest dowolna, ale kurs całkowity kuponu nie może by c mniejszy iż 2.00.

Bonus zostanie przyznany maksymalnie do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną wartością po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.