Darmowy bonus za kupon od bukmachera LvBet

Masz zamiar podczas obecnego weekendu zawrzeć kupon u bukmachera LvBet? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji wspomnianego operatora i otrzymać bonus za kupon zawarty z aplikacji mobilnej.

Bukmacher rozdaje bonusy na majówkę

Bukmacher rozdaje bonusy na majówkę

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty może wziąć udział w tej promocji.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym jest zawarcie kuponu z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet za minimum 40 PLN. jeżeli nie posiadasz tej aplikacji to pobrania i zainstalowane zajmie Ci dosłownie chwilkę.

sts za darmo promocja bez wpłaty
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Poza tym bukmacher wymaga, żeby kupn promocyjny składał się minimum dwóch zdarzeń, gdzie kurs łączny kuponu bezie nie mniejszym iż 2.00. Lecz należy pamiętać, żeby wszystkie zdarzenia zostały rozliczone do dnia 5 maja do godziny 23:590.

Natomiast bukmacher LVbet automatycznie z tej akcji promocyjnej skreśla wszystkie kupony, które:

  • zostały zawarte za środki bonusowe
  • zagrane systemem
  • została wykorzystaną opcją Cash -out

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher przyzna bonus w wysokości 10- PLN. Jedna należy pamiętać, że w promocji bierze udział jedynie pierwszy kupon, który spełnia te warunki.

Bonus trafi na konto gracza w dniu 6 maja do godziny 17:00. Będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.