Zwrot za przegrane kupony ze sportów wirtualnych – 8 maja

Bukmacher Forbet w dniu 8 maja tnie przegrane na kupony ze sportów wirtualnych. Wystarczy dokonać kuponu za 20 PLN i przy ewentualnej przegranej otrzymać zwrot stawki.


Forbet zmniejsza przegrane na sporty wirtualne

Forbet zmniejsza przegrane na sporty wirtualne

Promocja skierowane jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie w dniu 8 maja do godziny 23:59. I właśnie w tym dniu trzeba dokonać zawarciu kuponu, stawka musi wynieść dokładnie 20 PLN. Natomiast kurs łączny nie możne być mniejszy niż 2.00. W tej promocji bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych I.

sts za darmo promocja bez wpłaty
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli warunki promocji są spełnione, a kupon zostanie rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. W tej akcji biorą udział trzy pierwsze kupony.

Ewentualny bonus w formie środków bonusowych trafi na konto gracza bukmachera Forbet najpóźniej do 36 godzin od momentu zakończenia promocji.

Gracz, będzie mógł wypłaci bonus o ile dokona czterokrotnego obrotu otrzymaną wartością po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.