Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Legalny polski bukmacher BetClic oferuje swoim nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Jeśli okaże się, że kupon został rozliczny jako przegrany to dokona zwrotu stawki do 510 PLN.

BetClic kod promocyjny na start

BetClic kod promocyjny na start

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkowi który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Można to JEDYNIE zrobić na stronie bukmachera www.betclic.pl. Ten proces w żadnym wypadku nie jest skomplikowany i trudny. Każdy gracz bez większych problemów i w krótkim czasie sobie z tym poradzi.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego KOD510 w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji Cashbacku.

Betfan darmowy kod promocyjny

Kolejnym krokiem jest to dokonane depozytu w Betclic i zagranie pierwszego kuponu. Warto jest wiedzieć, że zakładem bez ryzyka jest objęty TYLKO pierwszy kupon po dokonaniu rejestracji.

Jeśli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher Betclic dokona zwrotu 100% stawki za jaką został zagrany kupon. Maksymalnie gracz może otrzymać nawet 510 PLN!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.