Extra bonus 50% za depozyt do 500 PLN od Forbet

Bukmacher Forbet w dniu 29 przeprowadza promocję, w której to zwiększa depozyt dla swoich graczy o 50%. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN!!

forbet bukmacher
Darmowy bonus za wpłatę do 500 PLN!

Darmowy bonus za wpłatę do 500 PLN!

Osoby, które mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet mogą liczyć na dodatkowy bonus od wpłaty.

Promocja aktywna jest w dniu 29 maja w godzinach 0:00 – 23:59.

Wysokość bonusu zależy od dokonanej wpłaty, ponieważ bukmacher Forbet przyzna bonus w wysokości 50% depozytu. Minimalna kwota jak bierze udział w promocji to 20 PLN. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN. Taką kwotę otrzymają CI gracze, którzy dokonają wpłaty za minimum 1000 PLN.

Chcąc grać środkami bonusowymi należy odblokować bonus poprzez zawarcie kuponu, którego stawka będzie równowartości dokonanej wpłacie, zaś kurs łączny będzie nie mniejszy niż 2.00.

sts za darmo promocja bez wpłaty
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W odblokowaniu bonusu nie biorą udziału, kupny zagranie za środki bonusowe oraz mające zdarzenia z oferty sportów wirtualnych II.

Bukmacher Forbet przyzna bonus automatycznie, ale należy pamiętać, że tylko do pierwszej wpłaty dokonanej w dniu 29 maja.

Środki bonusowe będzie można wypłacić poprzez dokonanie jednokrotnego obrotu, gdzie stawka będzie wynosiła wysokość depozytu. Bukmacher dopuszcza:

  • kupon singiel – kurs zdarzenia nie może być mniejszy niż 2.00
  • kupon wielozdarzeniowy – kurs przynajmniej jednego zdarzenia nie może być mniejszy niż 2.00.

Jednak to nie wszystko. Bukmacher posiada szeroką ofertę spotkań jak i innych promocji.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.