Mistrzostwa Świata U-20 – nagrody do wygrania od STS

Już w czwartek 23 maja ruszaj piłkarski Mundial do lat 20 na boiskach w Polsce. Z tej okazji bukmacher przewidział ciekawą promocję, w której nagrodzi najlepszych typerów.

Promocja na Mistrzostwa Świata U-20 u bukmachera

Promocja na Mistrzostwa Świata U-20 u bukmachera

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja obowiązuje do 28 marca. I do tego dnia każdy typer ma czas, aby dokonać zawarcia kuponu, na który będzie znajdowało się dokładnie piętnaście zdarzeń na zdarzenia z Mistrzostw Świata U20.

W tej akcji biorą udział jedynie zdarzenia typu „1 x 2”, czyli zwycięstwo gospodarzy/gości bądź remis.

sts za darmo promocja bez wpłaty
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka za jaką musi zostać zawarty kupon nie może być mniejsza niż 10 PLN. Lecz z tej akcji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe Ta akcja promocyjna również nie łączy się z hitem dnia oraz Superofertą.

Należy pamiętać, że podczas tej imprezy już w czwartek zagrają podopieczni Magiery. Biało – Czerwoni zmierzą się odpowiednio:

  • 23 maja z Kolumbią
  • 26 maja z Tahiti
  • 28 maja z Senegalem

Każdy gracz może oddać maksymalnie piętnaście kuponów w ramach tej promocji. Żeby dołączyć do zabawy nie jest wymagany w STS kod promocyjny.

Pula nagród przewidziana na ten konkurs to 30 000 PLN. Ta wartość zostanie podzielona na wszystkich graczy, którzy spełniają powyższe warunki promocji, zaś ich kupony zostaną rozliczone jako wygrane.

Bonus w formie środków bonusowych trafi na konto gracza do 5 czerwona. Będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12