forBET z bonusem urodzinowym

forBET z bonusem urodzinowym

Zbliża się data Twoich urodzin i zastanawiasz się czy bukmacherzy mają specjalne promocje dla graczy z tej okazji? Odpowiadamy – mają. Taki bonus oferuje forBET.

forBET z bonusem urodzinowym
forBET z bonusem urodzinowym

Bukmacher forBET od pewnego czasu przyznaje swoim aktywnym klientom prezenty z okazji urodzin. Na polskim rynku zakładów bukmacherskich to niestety wciąż rzadkość, więc tym bardziej należy docenić ten gest i napisać o nim parę słów.

Jak wygląda to w szczegółach? Otóż na bonus urodzinowy mogą liczyć wszyscy klienci, którzy na przestrzeni trzech ostatnich miesięcy wpłacili na swoje internetowe konto w forBET kwotę przynajmniej 100 PLN i przeznaczyli ją na zakłady wzajemne. 

To tak naprawdę jedyne warunki jakie stawia opisywany bukmacher. Nie ma innych obostrzeń, które miały zawęzić krąg potencjalnych odbiorców urodzinowej premii. Warto jednak podkreślić, że akcja w każdej chwili może dobiec końca.

 >>>Aktualny KOD PROMOCYJNY forBET: BETONLINE <<<

Zastanawiasz się jaki dokładnie to prezent i kiedy trafi w Twoje ręce? Już tłumaczymy. Otóż stanie się to automatycznie w dniu urodzin. Wówczas na koncie bonusowym w forBET pojawi się darmowe 20 PLN do wykorzystania w forBET.

Zanim wypłata dodatkowych środków na konto bankowe będzie możliwa, musisz postawić kupony z dwukrotność przyznanej premii urodzinowej. Do obrotu zaliczane są zakłady o kursie minimalnym 2,00. 

Nie masz jeszcze konta, ale zainteresowała Cię ta oferta specjalna i chciałbyś je otworzyć? Nic prostszego. Wystarczy być pełnoletnim i odwiedzić portal internetowy legalnego bukmachera forBET, gdzie znajdziesz formularz rejestracyjny.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.