Premia od LvBET na Ligę Mistrzów!

Premia od LvBET na Ligę Mistrzów!

Sportowa środa upłynie przede wszystkim pod znakiem rywalizacji w ostatniej kolejce fazy grupowej UEFA Champions League. To właśnie na te zmagania bukmacher LvBET przygotował dwunastą już ofertę specjalną swoich graczy.

Premia od LvBET na Ligę Mistrzów!
Premia od LvBET na Ligę Mistrzów!

Przejdźmy od razu do szczegółów bonusu. Na co dziś mogą liczyć klienci opisywanego bukmachera? Po prostu na większe wygrane, jeśli mowa o kuponach zawartych w ramach oferty na środowe spotkania Ligi Mistrzów UEFA.

Marka LvBET do każdego wygranego zakładu, który spełnia te warunki dorzuci od siebie dodatkowe 7%, de facto pokrywając połowę podatku od zakładów i gier, którym obciążony jest w Polsce każdy kupon obstawiony u legalnego bukmachera.

UWAGA! Do opisywanej promocji zakwalifikowane zostaną tylko te zakłady, które zostały postawione przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej LvBET. Co za tym idzie, nie biorą w niej udziału te zawarte na stronie internetowej czy jej wersji na urządzenia przenośne.

Ważną informacją jest również to, że skorzystanie z premii +7% będzie możliwe tylko w dniu 12 grudnia 2018 roku. Wspomniany bonus jest  bowiem kolejną z dwudziestu czterech odsłon kalendarza adwentowego, jaki LvBET przygotował dla swoich klientów. Jutro i w kolejnych dniach aż do Wigilii Bożego Narodzenia na graczy będzie czekała jakaś inna niespodzianka.

Nie napisaliśmy na tym na wstępie, ale wydaje się, że to oczywista oczywistość. Wszystkie oferty specjalne danej firmy skierowane są do ludzi, którzy mają swoje konto bukmacherskie w LvBET.

Jeśli jeszcze go nie posiadasz, a zaciekawiły Cię podane w tym tekście informacje, to musisz wiedzieć, że jego założenie odbywa się online, zupełnie za darmo i trwa zaledwie kilka minut.

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego możesz też skorzystać z wyjątkowego kodu promocyjnego. Wystarczy, że w odpowiednią rubrykę wpiszesz hasło o treści: BETONLINE.

Tu otworzysz konto i pobierzesz za darmo aplikację mobilną LvBET –
www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.