Fortuna bonus powitalny 2230 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!

W skład najnowszego pakietu powitalnego bukmachera eFortuna wchodzą: darmowe 20 PLN za rejestrację, premią równowartości depozytu, aż do 2000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 210 PLN. Powyższe bonusy będą aktywne graczom jedyni wtedy, gdy użytkownik spisze specjalne hasło promocyjne, a znajduje się ono poniżej w artykule.

Fortuna kod promocyjny na start. Bonus do 2230 PLN na start

Fortuna kod promocyjny na start. Bonus do 2230 PLN na start

W ramach bonusów startowych bukmacher eFortuna zwiększył środki wszystkim graczom. Użytkownicy już na sam początek obstawiania meczy u wspomnianego operatora mogą liczyć na łączny bonus o wartości 2220 PLN.

Typerzy swojego udziału w ramach akcji powitalnej nie muszą nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Wystarczy wejść na stronę www.eFortuna.pl i dokonać rejestracji konta. Te proces zajmie Ci dosłownie kilka chwil wcześniej.

Bonus bez wpłaty własnej na start 20 PLN za free

Bukmacher eFortuna przyznaje już na sam początek darmowe środki na obstawienie mecz i to bez żadnej wpłaty własnej. Wystarczy jedynie wpisać specjalny kod promocyjny: BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać 20 PLN.

Środki znajdą się na koncie gracza automatycznie. Typer za otrzymane środki będzie mógł obstawiać legalnie mecze.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Premia za depozyt do 2000 PLN

Warto jest mieć na uwadze, że obecnie zakłady bukmacherskie Fortuna przyznaje największy bonus za pierwszy depozyt z wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Każdy gracz już na start będzie mógł otrzymać nawet 2000 PLN:

Przykład: Użytkownik dokonał depozytu o wartości 1500. Taka sama kwota, ale wyłącznie w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie użytkownika. Razem typer będzie posiadał 3000 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Zakład bez ryzyka w eFortunie

Wszyscy użytkownicy, którzy dokonają już swojej pierwszej wpłaty będą mogli skorzystać również z zakładu bez ryzyka. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład SOLO, AKO czy MAXIKOMBI. Poza tym dopuszczone są wszystkie zdarzenia, jakie dostępne są u bukmachera eFortuna.

Wówczas, jak zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot całej stawki, który może wynieść nawet 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.