Bonus dla graczy na KSW 53 od bukmachera STS. Do 50 PLN dla wszystkich typerów.

Po dłuższej przerwie do walki stoczą zawodnicy federacji KSW 53, która to impreza odbędzie się w sobotni wieczór 11 lipca. Natomiast bukmacher STS nagradza swoich graczy, którzy będą mieli zamiar typować zmagania zawodników. Każdy użytkownik będzie mógł liczyć na premię do 50 PLN.

Typuj KSW i wygrywaj więcej

Typuj KSW i wygrywaj więcej

Ciekawych walk na pewno nie zabraknie podczas gali KSW 53. Bowiem swoje pojedynki stoczą chociażby, tacy zawodnicy jak Gamrot vs Parke, Mańkowski vs Wrzosek, Drwal vs Bieńkowski, Grzebyk vs Jakubiev.

Warto jest podkreślić ciekawą promocję bukmachera STS na zmagania zawodników wspomnianej ofercie. Bowiem w akcji „Ekstra 50 PLN na KSW” gracze oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na dodatkowe środki. A mianowicie premię 50 PLN.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą to musisz mieć na uwadze, że obowiązkowo trzeba się do niej zapisać. Wykonać to można wyłącznie poprzez zrealizowanie dwóch czynności. Wejście na stronę www.STS.pl, a następnie kliknąć w przycisk „Weź udział”. Znajduje się on w zakładce promocyjnej „Ekstra 50 PLN na KSW”.

Expert KSW 53:

Kupon kwalifikujący się w ramach akcji „Ekstra 50 PLN na KSW” musi być wyłącznie zakładem AKO z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.85, który obowiązkowo spełniać musi następujące warunki:

  • co najmniej jedno zdarzenie z oferty bukmachera STS na KSW 53
  • na kuponie mogą znajdować się również typy z różnych dyscyplin, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie. Poza tym mogą być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak istotne w tym wszystkim jest to, że obowiązkowo wszystkie typy na zakładzie muszą zostać rozliczone do 12 marca do godz. 03:00
  • stawka minimalna to 20 PLN

Graczom, których zakład spełnia powyższe warunki promocji i do tego został on rozliczony, jako wygrany to na koncie typerów oprócz wygranej gotówki znajdzie się premia 50% stawki zakładu. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto użytkowników to 50 PLN.

Bonus powitalny w STS 2020:

Legalny bukmacher STS oferuje wszystkim nowym graczom limitowany pakiet powitalny na start. Wszyscy użytkownicy mogą otrzymać nawet do 1229 PLN.

Pierwsze środki znajdą się na konta użytkowników już za dokonanie rejestracji. Bowiem wówczas otrzymają pewne 29 PLN i to bez dokonywania żadnego.

Na premię natomiast do 1200 PLN będą mogli liczyć Ci gracze, którzy dokonają pierwszej wpłaty. Wówczas na ich konto trafi premia równowartości depozytu.

Powyższe bonusy będą aktywne użytkownikom pod warunkiem, że wpiszą oni limitowane hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Nie można zapominać u nowości, jaką bukmacher STS w swojej ofercie. Dokładnie mówiąc Betgames. Użytkownicy, mogą grać tam legalnie chociażby w tak popularną grę w Polsce, jak poker. W dodatku legalnie i za prawdziwe pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.