Fortuna zwiększa wygrane graczom o 14%

Legalny bukmacher eFortuna oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną graczom za obstawienie meczy. Bowiem można obstawiać mecze bez podatku.

Obstawiaj i wygrywaj więcej u bukmachera eFortuna:

Obstawiaj i wygrywaj więcej u bukmachera eFortuna:

A śmiało można powiedzieć, że na pewno jest co obstawiać. Bowiem mecze są rozgrywane w większości dyscyplin, jak m.in. piłka nożna, siatkówka, tenis, czy koszykówka.

Bukmacher www.eFortuna.pl wychodzi graczom na przeciw i oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Happy hours graj bez podatku”. A wspomina akacja jest dostępna graczom w następujące dni:
oferta przedmeczowa:
→ poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek w godzinach 16:00 – 18:00
→ sobota, niedziela w godzinach 12:00 – 15:00

Oferta LIVE:
→ poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela: 24 godziny na dobę

Obstawiaj bez podatku w eFortunie:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu AKO w godzinach trwania promocji, który będzie spełniał następujące warunki:

  • minimum trzy zdarzenia na zakładzie
  • kurs każdego zdarzenia nie mniejszy niż 1.30
  • stawka wynosić musi minimum 2 PLN
Kod promocyjny w Superbet

Za każdy zagrany kupon spełniający powyższe warunki zostanie dopisany do kupony bonus „Happy Hours” i jeśli kupon okaże się wygrany to wygrana będzie większa o 14%.

Nowy kod promocyjny u bukmachera Fortuna:

Legalny bukmacher Fortuna online oferuje każdemu graczowi specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na sam start na:

  • 20 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • pierwszy bezpieczny kupon do 600 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bonus powitalny zostanie aktywowany.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.