Nagrody za typowanie meczy od Betclic. 40 PLN dla każdego gracza

Wszyscy użytkownicy, którzy typują tenis mogą liczyć na extra kasę od bukmachera Betclic za typowanie tej dyscypliny. Bowiem poza wygrana gotówką na konto każdego typera może trafić premia nawet o wartości 40 PLN.

Nagrody za typowanie meczy od Betclic. 40 PLN dla każdego gracza

Nagrody za typowanie meczy od Betclic. 40 PLN dla każdego gracza

Obecnie jest rozgrywany w USA jeden z bardziej prestiżowych turniejów tenisowych, jak Indian Wells. Ciekawych pojedynków na pewno nie zabraknie, bowiem przed nami takie rywalizacje, jak Karacjew vs Hurkacz, Fritz vs Sinner, czy też Monfils vs Zvarev.

Każdy z użytkowników może skorzystać z oferty promocyjnej „Misja tenis”, która dostępna jest graczom wyłącznie do 17 października do godziny 23:59. Chcąc wziąć w niej udział każdy z graczy koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Gwarantowane 40 PLN za typowanie tenisa

Zadaniem graczy w ramach promocji „Misja tenis” jest zagranie kuponu wielozdarzeniowego, który to będzie spełniał następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z tenisa, które mogą być z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”
  • kurs łączny nie mniejszy niż 3.00
  • stawka kuponu wynosić musi minimum 20 PLN
STS kod promocyjny 2021
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Gracz, którego minimum dwa kupony okazały się wygrane to oprócz wygranej gotówki będzie mógł liczyć na dodatkową kasę. Bowiem na konto użytkownika trafi 40 PLN.

Nowy kod promocyjny w Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na ubezpieczony pierwszy kupon. Cashback będzie aktywny graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to żadna strata. Bowiem typer otrzyma zwrot 100% stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.