Legalni bukmacherzy – jak radzą sobie na polskim rynku?

Chcesz dowiedzieć się, ilu bukmacherów online działa na polskim rynku w sposób całkowicie legalny? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, to zapraszamy do przeczytania dzisiejszego artykułu. Dowiesz się także tego, jakie sposoby mają te firmy hazardowe, by przyciągać do siebie możliwie jak najwięcej Klientów.

Jaka liczba bukmacherów działa na naszym rynku?

Aktualnie jest kilkanaście firm hazardowych, które działają w 100% legalnie. Co to jednak dokładnie oznacza dla typerów, którzy chcieliby np. z okazji Euro 2020 założyć konto i rozpocząć pomnażanie własnych oszczędności? Są na rynku firmy hazardowe, które działają zgodnie z zasadami ustalonymi przez Ustawę Hazardową. Najważniejsze zmiany dotyczące tego dokumentu weszły w życie w 2017 roku (od 1 lipca). Teraz, by oferować zakłady wzajemne na terenie naszego kraju, trzeba mieć stosowne dokumenty. Aby posiadać zaś te papiery, należy na samym początku wypełnić i złożyć wniosek. Przedstawiciele Ministerstwa Finansów mają kilka miesięcy na rozpatrzenie dokumentów. Co jeszcze jest ważne? Warto dodać, że dokumenty (jeśli zostaną zaakceptowane) są przyznawane na okres sześciu lat. Potem trzeba zaś po raz kolejny uporać się z formalnościami.

Nie da się jednak ukryć, że najtrudniej jest za pierwszym razem. W gronie legalnych firm hazardowych są obecnie m.in. STS, Fortuna, Betfan, ETOTO, Superbet, Betclic, czy niedawno utworzony Fuksiarz. Nie ma żadnych przeszkód, by zarejestrować się także na lvbet.pl oraz noblebet.pl. Są to bowiem kolejne legalne firmy hazardowe działające na terenie Polski. Należy dodać, że LV BET oraz Noblebet mają z miesiąca na miesiąc coraz więcej Klientów. Użytkownicy doceniają nie tylko to, że są to działające zgodnie z przepisami podmioty. Poza tym możesz liczyć na wiele innych atrakcji.

Jak bukmacherzy przyciągają do siebie Klientów?

Na wiele rozmaitych sposobów. Nie da się jednak ukryć, że chodzi przede wszystkim o bonusy powitalne. Jak to wygląda np. w przypadku LV BET? Gracze mogą zainkasować nawet… 3333 PLN w postaci hojnego pakietu powitalnego. Składa się on zaś z trzech części. Przy pierwszym depozycie możesz zgarnąć 2000 PLN, a przy drugim połowę z tej kwoty. Z kolei trzecia wypłata to możliwość zainkasowania zakładu bez ryzyka do 333 PLN. Musisz tylko zarejestrować się na lvbet.pl, by mieć szanse na zgarnięcie tych promocji. Co jeszcze jest do wyboru? To np. Noblebet. Na stronie noblebet.pl możesz dokonać rejestracji. Naprawdę zaś warto, bo do zgarnięcia są bonusy o łącznej kwocie 2000 PLN. Czym jeszcze przyciągają Klientów nowoczesne firmy hazardowe? Chodzi bez wątpienia o bogatą ofertę. Wszak dzięki temu można typować rozmaite sporty. Nawet te relatywnie mało popularne. I to za wysokie kursy. To natomiast kolejny czynnik, który ma spory wypływ na popularność firm hazardowych.

Podsumowanie

Obecnie nie brakuje legalnie działających firm hazardowych. Przed dokonaniem rejestracji warto jednak sprawdzić ten aspekt. Po to, by nie narażać się na złamanie obowiązujących w tym momencie przepisów. Najbardziej popularnymi podmiotami hazardowymi są te, które zapewniają atrakcyjne bonusy powitalne, bogatą ofertę i jednocześnie wysokie kursy.